הראל ביטוח מבנה ותכולה "אדירה - ארד"

בדף זה תקבלו סקירה מתומצתת על הראל ביטוח מבנה ותכולה "אדירה - ארד" כולל מיגון נדרש לרכב, גבול כיסוי מירבי בנזק לצד ג', השתתפות עצמית, שירותים משפטיים, שירותי גרירה וחילוץ, כיסוי לרדיו ושמשות ואחוז קביעת נזק טוטאלי.


הראל ביטוח מבנה ותכולה "אדירה - ארד"

תיאור מיגון נדרש: כניסה- פלדלת או מנעול רב זרועי או שני מנעולי צילינדר לפחות.
פוליסת "אדירה - ארד" של הראל היא פוליסה בסיסית המאפשרת גמישות בבחירת והתאמת הכיסויים. אפשר לבחור לרכוש רק חלק מפרקי הפוליסה
כיסוי ביטוחי מבנה כיסוי נזקים של צנרת - בפוליסות שנרכשו לפני 3.9.17, פנו ישירות למוקד הספק הרשום בדף פרטי הביטוח: חברת ש.ח.ר או חברת אחים יהב. אם יהיה צורך, יתואם ביקור שמאי לצורך הערכת הנזק, דרך סוכן הביטוח שלך או דרך מוקד הראל.
בפוליסות שנרכשו אחרי 3.9.17: אם רכשתם כיסוי שרברב הסדר, הכנסו לדף "איתור שרברבים" באתר הראל ובחרו שרברב. לכל שרברב יש דירוג ומספר מדרגים. ליד שם השרברב מופיע מספר טלפון של חברת ניהול תביעות דרכה תתאמו את הביקור. לחילופין אפשר להתקשר ישירות אל אחת מחברות הניהול והן יתאמו שרברב הסדר מתוך הרשימה.
טלפונים של חברות התביעה: מילגם - 5041*
נ"צ - 9746*
אם רכשתם כיסוי "כל שרברבי", עליכם להודיע על הנזק לסוכן הביטוח שלכם או למוקד הראל 03-9294000 וכן למלא טופס הודעה על נזק רכוש בדירה בצירוף המסמכים הנדרשים
השתתפות עצמית מבנה 495 ש"ח
גבול כיסוי מקסימלי צד ג' מבנה 600,000 ש"ח
כיסוי ביטוחי תכולה כיסוי תכשיטים ושעוני יד- עד 10% מביטוח התכולה.
השתתפות עצמית תכולה 495 ש"ח
גבול כיסוי מקסימלי צד ג' תכולה 600,000 ש"ח
כיסוי לרעידות אדמה השתתפות עצמית 10%


מידע נאסף על ידי צוות האתר ולא נמסר מחברות הביטוח, המידע עשוי להשתנות מעת לעת. תעריפי הפרמיה וסכומי הכיסויים והפיצויים צמודים למדד המחירים לצרכן ומשתנים מדי חודש. המידע המלא והמחייב הינו המידע הנמצא בפוליסות הביטוח. חברות הביטוח אינן מחוייבות לאשר כל בקשה לפוליסה. חברות הביטוח רשאות לקבוע תנאים או תעריפי פרמיה שונים לפי מדיניותן.

קבל הצעה לביטוח דירה

סמן עד 3 אפשרויות


קראתי את תקנון האתר ומדיניות הפרטיות
ואני מסכים להם